Kolejne domowe „rewolucje”

Od kilku dni w naszym domowym zaciszu znów panuje zamieszanie typowe dla remontu :) Nie to, że bym się nudziła z mężem, czy coś, ale pewne części mieszkania potrzebowały naszej ingerencji. Na pierwszy rzut to co najgłośniej wołało o pomoc to łazienka! Rozpadająca się już kabina prysznicowa, ogromna potrzeba posiadania wanny oraz średnio zadowalający wystrój to chyba wystarczające argumenty, aby się za nią zabrać i to jak najszybciej :) W kolejce stoi już przedpokój i tu również trochę pracy nas czeka… mam nadzieję, że  uda nam się skończyć choć z grubsza na kolejny weekend :)

Dzięki pięknej pogodzie i trochę wytrwałości w końcu wyszukałam stół do kuchni! Przy okazji poszukiwań za stołem „wygrzebałam” kilka naprawdę fajnych drobiazgów do łazienki :) Latarnia, lampeczka oraz świetne duże lustro… Na stół postanowiłam poświęcić osobny wpis, więc wtedy zaprezentuję nowy nabytek oczywiście w moim wykonaniu :D

Poduszeczki jak bułeczki

Witajcie!
Bardzo, ale to bardzo dziękuję za zainteresowanie moimi poduszkami. Szczerze mówiąc nie przypuszczałam, że aż takie będą miały zainteresowanie :) Dzisiaj kolejne dwie poduszki powędrowały w ręce nowej właścicielki… Oto one :)

W związku z zmieszaniem wokół poduch miałam pewne problemy „techniczno – eksploatacyjne” i dlatego też napisy na Tych dwóch wykonałam odręcznie (w końcu trzeba sobie jakoś radzić :)) i muszę stwierdzić, że wyszły naprawdę fajnie. A co Wy sądzicie?!

Pozdrawiam gorąco, Justyna :)

Sezon Ślubów rozpoczęty!

Choć tradycja mówi o tym, że w miesiącu, w którym odbywa się ślub nie może zabraknąć literki „R”, pierwsze wesela odbywają się już w kwietniu.

Na dowód nadchodzącego sezonu Ślubów  – zamówienie dla Pani Agnieszki – Księga Gości Weselnych oraz Kartka dla Pary Młodej. Delikatna w kolorystyce i romantyczna w formie realizacja ponownie wprawiła mnie w przyjemnie nostalgiczny nastrój…  Ach, prawie zapomniałam! Swój wkład w powstałej Księdze ma również Nowalinka. Dekorek, który dostałam świetnie się wpasował w motyw z okładki :)

Życzę miłego oglądania i zapraszam do pozostawienia komentarzy. Pozdrawiam!

Kartka z życzeniami i nie tylko ;)

Księga Gości Weselnych

Wesołych Świąt!

Z Hamburga, dla Wszystkich odwiedzających bloga – zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych! Jak również mnóstwa świątecznych pyszności oraz błogiego odpoczynku…

Poduszki Chic Provence

Kolejne poduszki powędrowały do czyjegoś domu :) Mam nadzieję, że i te sześć poduch Chic Provence na zamówienie Pani Moniki spełnią swoją funkcję najlepiej jak tylko potrafią…