Candy po raz pierwszy!

Ogłaszam Urodzinowe Candy! Co prawda, pierwszy rok już minął i to dobrą chwilę temu, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by zorganizować dla Was zabawę właśnie teraz…

Jestem niesamowicie szczęśliwa, że przez ten rok mogłam podzielić się z Wami swoją pasją i miłością do tworzenia. Rozpoczynając blogowanie nie przypuszczałam, że moje „wyroby” będą cieszyły się aż takim zainteresowaniem! Fakt, że stworzone przeze mnie przedmioty (poduszki, mebelki, skrzyneczki, różnego rodzaju dekoracje, zasłony,  zegary, itd.) trafiają do Waszych domów i zaczynają tam swoje „życie”, napełnia mnie jeszcze większą chęcią do tworzenia!! Dziękuję Wam za to!

Projektywni Handmade - Candy

Czas trwania zabawy od 23 lutego do 10 marca. W tym czasie możecie zgłaszać się po kalendarz , który chętnie podaruję osobie wylosowanej 11 marca :) O samym kalendarzu już wiecie z wcześniejszego postu.

Zasady zabawy pewnie większość z Was zna. Dla tych, którzy nie mieli okazji ich poznać, oto szybka instrukcja… Pierwszym krokiem jest pozostawienie komentarza pod tym postem, a następnie podlinkowanie powyższego obrazka do tego wpisu u siebie na blogu. Zapraszam do zabawy również osoby, które nie prowadzą bloga!

Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie!

Zegar w stylu Shabby Chic

Któregoś dnia wybrałam się na zakupy w poszukiwaniu zegara do sypialni i w związku z tym, że już miałam pewne wyobrażenie na jego temat, dość mocno zawężyłam „kryteria”. Oczywiście jak zwykle trafiłam w kilka ulubionych miejsc, gdzie sprzedawane mebelki i bibeloty są miodem na moje serce, ale często też goryczą dla portfela :/ Ty razem było podobnie, to co powalało z nóg było niemożliwie drogie, z kolei zegary w zasięgu naszych możliwości finansowych pozostawiały wiele do życzenia…

Dlatego pomyślałam, że zrobimy własną wersję zegara, która spełniłaby nasze oczekiwania. Zainspirowana i pełna chęci posiadania własnego zegara zaprojektowałam cyferblat nawiązujący do francuskiego oraz Shabby Chic stylu. Mąż z kolei przygotował potrzebne materiały. Następnie ręcznie namalowany przeze mnie cyferblat umieścił w drewnianej ramie (przygotowanej także przez niego), która miała ukryć mechanizm. I tak powstał pierwszy zegar produkcji Projktywni Handmade

Jak się okazało ostatecznie zegar ten nie trafił na ścianę w sypialni, bowiem tak bardzo spodobał się mojej szwagierce, że postanowiliśmy „ten pierwszy” podarować jej w prezencie… Bo przecież pierwszy wcale nie musi być ostatnim zegarem naszej produkcji :)

Osobiście jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Ponad pół metrowy zegar prezentuje się niesamowicie na ścianie! Mam nadzieję, że również i Wam się spodoba. Tymczasem zapraszam do obejrzenia efektów naszej pracy…

Dziękuję Wszystkim za odwiedziny na blogu, 

My Valentine

A ja dzisiaj trochę bardziej prywatnie, bo o moich dniach zakochanych. Nie dniu ale dniach, ponieważ jest ich trochę w ciągu całego roku! Świętem Zakochanych jest dla mnie każdy dzień, który uświadamia mi ile znaczy dla mnie moja druga połowa :) To te dni, w których po raz „setny” zakochuję się w mężu i czuję, że jest to prawdziwe i naturalne a nie, bo 14. lutego! Uwielbiam te Moje dni Zakochanych…

No, ale jak by nie było Walentynki to czas na wyznania miłości, czas na słodkie podarunki i nie tylko, dlatego też  i ja dzisiaj poserduszę i powalentynkuję po mojemu :) Korzystając jeszcze z okazji, wrzucam utwór w pięknym (jak dla mnie) wykonaniu. Trzymajcie się ciepło!

Nie tylko dla domu

Jak już wiecie wiele rzeczy, które tworzę, wędruje do cudzych domów… Świadomość, że przedmioty stworzone przeze mnie trafiają w coraz szersze grona napawa mnie energią na następne działania (tym bardziej, gdy zauważam powroty klientów po kolejne zamówienia :))

Jednak nie wszystko co tworzę (tworzymy) jest przeznaczone wyłącznie do domu! W ostatnim czasie coraz częściej dostajemy informacje i oferty od firm – i nie na reklamy, animacje, plakaty itd., które do tej pory realizowaliśmy, lecz na projekty typu handmade!

Przykładem takich realizacji jest wspomniana już we wcześniejszych postach Galeria Kwiatów. To dla niej mieliśmy przyjemność kolejny raz coś wykonać i tym razem były to karty podarunkowe, ulotki, stojaki na wspomniane wizytówki i szyld. Poniżej kilka szybkich kadrów z efektem pracy i być może małą zachętą dla niektórych :)

 Ulotki z ofertą Galerii

Duży drewniany szyld ręcznie malowany

Stojaki na wizytówki i karty podarunkowe

Drewniany Kalendarz

Witajcie Kochani…
Sądzę, że już do Was wracam i to tak na serio!! Co prawda stale mamy mnóstwo pracy i za mało czasu na cokolwiek, to mimo to postanowiłam zadbać o przykurzony (niestety) blog. Powroty bywają trochę trudne, bo od czego by tu zacząć… Może na dobry początek i na zachętę Kalendarz klockowy naszego wytwórstwa ;) Trochę pracy Ernesta – stolarskiej, trochę mojej – malarskiej i romantyczny kalendarz gotowy!

Jeżeli komuś się na tyle spodobał, że chciałby mieć taki właśnie kalendarz we własnym domku to proszę o kontakt (póki co mailowy) i komentarze!
Jest kilka sztuk w sprzedaży :) Tymczasem życzę udanego dnia…

P.S. Nowalinko, do Ciebie leci już zamówienie na dekorki :)