Więcej ciepła proszę…

Wiosna już od czterech dni, a za oknem wciąż bez zmian :/ No może troszkę więcej słońca wpada przez okna, ale to i tak za mało! Przywołując i kusząc wiosenną pogodę, po domu rozstawiam odrobinę tych wiosennych akcentów. Dzisiaj skromnie i delikatnie… Mój bawełniany ptaszorek w towarzystwie ceramicznego maleństwa (którego widząc w sklepie, od razu uznałam za doskonałego kompana).


Tak jak rok temu, wspominałam, że nie przepadam za Świętami Wielkiej Nocy, tak w tym roku już nie mogę się ich doczekać, a dokładniej tego „po świętach”… Bo cicha nadzieja, że pogoda będzie bardziej łaskawsza, zaczyna być coraz bardziej niecierpliwa. Na szczęście nie myślę o tym zbyt często, bo głowę zajętą mam Waszymi zleceniami i projektami, które jak się okazuje, są dla mnie najlepszą terapią! Bo co poprawi lepiej nastrój, jak nie twórcza praca, którą wprost kocham!

Wyniki Candy!

Uwaga, uwaga! Ogłoszenie wyników Candy :) Z tej okazji wraz z mężem przygotowaliśmy dla Was króciutkie „wideo- losowanie”, w którym zdradzamy do kogo poleci kalendarz! Jednak zanim dowiecie się kim jest zwycięzca, chciałabym podziękować za tłumny udział w zabawie. Wielu z Was trafiło do mnie po raz pierwszy i mam nadzieję, że nie ostatni :)

Jak wiadomo, kalendarz trafi tylko do jednej osoby, jednak dla całej reszty, której nie poszczęściło się, przygotowaliśmy drobny rabat na zakup takiego kalendarza… Dla wszystkich uczestników zabawy 10 zł taniej! Niebawem otrzymacie kupon rabatowy, z którego będziecie mogli skorzystać :)

Gratuluję wygranej i czekam na kontakt mailowy od zwycięzcy!