Bajka o Jeżyku

Dzisiaj odrobina historyjki o niecierpliwym jeżyku…

Jakiś czas temu miałam przyjemność zilustrowania bajki (napisanej przez pewną mamę dla swojej córeczki). Ilustracje wykonane przeze mnie miały być prezentem od siostry dla autorki tekstu. Na podstawie naprawdę uroczej historyjki postała seria ilustracji, która stała się pretekstem do stworzenia książeczki. Na koniec powstał mały jeżyk, który tak jak w bajce, doczekał się swojego wymarzonego jabłuszka! – Jak Wam się podoba?

Przyjemność tworzenia tego typu rzeczy jest dla mnie bezcenna i nie tylko dlatego, że uwielbiam projektować ilustracje, szyć (i zawsze marzyła mi się własna bajka), ale dlatego, że kolejny raz moja praca sprawiła komuś wiele radości, w tym przypadku również napędziła autorkę bajki do pewnych zmian i działania!

03

01

02

04

05

07

09

08

10

Ja osobiście uwielbiam tą bajeczkę!!  Być może dlatego, że główny bohater historyjki – Jeżyk, przypomina mnie z dzieciństwa. Tak jak dla Jeżyka, tak i dla mnie oczekiwanie było męczarnią… Czasami mam wrażenie, że ta niecierpliwość pozostała we mnie do dziś, choć zdecydowanie i na szczęście w mniejszej ilości :)

Na koniec trochę sentymentalnie.. chciałabym Wam bardzo, bardzo, bardzo podziękować za powierzone mi zaufanie przy tworzeniu dla Was, bo to właśnie dzięki Wam czuję się szczęśliwsza i spełniona :) Dziękuję!

Drewniana kaligrafia i nie tylko

Choć nie są to już nasze najświeższe realizacje, to na blogu drewniane litery i napisy prezentuję po raz pierwszy.

Od dawna podziwiana przez nas „sztuka” precyzyjnego wycinania stała się potrzebą nie tylko mojego męża, ale również i moją… Udało nam się kupić, dość trudno dostępną wyrzynarkę włosową Hegner Multicut 2S, która swoje już u kogoś wypracowała, a teraz jest numerem 1 mojego męża :)

maszyna

LOVE

IW

Po przygotowaniu przez męża liter, czas na moje malowanie, przecieranie i postarzanie…

IW_03

IW_02

To niesamowite narzędzie pozwala nam realizować nasze projekty, jak i Wasze pomysły :) Dlatego, gdybyście zechcieli nabyć literę, czy napis to oczywiście zachęcamy i zapraszamy!

Mam nadzieję, że powoli uda mi się nadrobić straty w blogowaniu i pokazać kilka fajnych rzeczy, które wyszły spod brzeszczota tej maszyny i niekoniecznie będą to napisy ;) Pozdrawiam,

Zaproszenia Ślubne

Kochani! O blogu nie zapomniałam, jednak czas tak szybko ucieka… Podczas mojej nieobecności naprawdę wiele się działo, na brak realizacji, zamówień, jak i własnych projektów nie narzekałam i nie narzekam, za co dziękuję Wam wszystkim! Teraz czas nadrobić blogowe straty i pokazać co nieco :) Dzisiaj romantyczne, koronkowe zaproszenia ślubne dla Debory i Jarka, wraz z całą resztą… Swoją drogą takich zamówień trochę było w ostatnim czasie, w końcu to gorący okres ślubów i wesel :)

05

01

07

08

03

06

09

Pozdrawiam Was bardzo, bardzo gorąco! Buziaki :*