Dwie Księgi Wpisów

Ślubnych realizacji jest tyle, że trudno byłoby mi upchać wszystko w jednym wpisie, dlatego też znowu pomęczę Was tym tematem obiecując, że na jakiś czas będzie dość ;) O Księgach Gości nie będę się za wiele rozpisywać, wszyscy wiemy po co i dla kogo są stworzone :)

Pierwsza z moich wersji to drewniana skrzyneczka, którą to uzupełniamy naszymi życzeniami i dobrymi radami.

skrzynka01

skrzynka02

skrzynka03

Robiąc skrzyneczkę stworzyłam również drobne i skromne podarunki dla Rodziców w ramach podziękowań – taka mała alternatywa dla wiklinowych koszy, czy ogromnych bukietów, które w mig zwiędną :)

skrzynka04

skrzynka05

Druga wersja Księgi jest zdecydowanie bardziej tradycyjna w swojej formie. Księga ta została własnoręcznie zszyta (mam na myśli kartki), obłożona grubym lnem z wcześniej przygotowanym haftem (z imionami Pary Młodej oraz datą ich ślubu). Księga Wpisów i pokrowiec wykończony koronką to komplet nierozłączny :)

IMG_0704

IMG_0726

IMG_0737-2

IMG_0694-2To chyba wszystko na tę chwilę ze ślubnych, niepublikowanych i zaległych :) Obiecuję, że w następnych wpisach posypie się trochę wióry, skapnie odrobina farby i poleci kilka ściegów…

Do następnego :D

Serca od serca

Często pytacie mnie w swoich mailach, czy mogłabym stworzyć dla Was coś spersonalizowanego i wyjątkowego, a że w ostatnim czasie nadal prym wiodą zamówienia ślubne nieustannie staję ku wyzwaniu stworzenia różności ślubnych :)

Tym razem były to drewniane serduszka w ilości 80 sztuk!  Delikatne białe serduszka stały się pięknym podarunkiem dla gości weselnych…

03

01

02

Przy tworzeniu tego zamówienia niezastąpiona okazała się pomoc Nowalinki, która wykonała dla mnie całą masę ślicznych i delikatnych dekorków. Jeszcze raz dziękuję Ci Nowalinko za te cudeńka :*

A Was gorąco pozdrawiam!

Kartki ślubne

Witajcie kochani!

Już kiedyś pisałam o tym i nadal podtrzymuję swoje zdanie, że jakoś nie bardzo czuję się w tworzeniu kartek okolicznościowych… Długo nie rozumiałam dlaczego, jednak przy ostatnich kilku zamówieniach zauważyłam, że najlepiej „idą mi” kartki, które nie mają sprecyzowanych upodobań klientów, np. kolorystycznych. Podczas tworzenia kartek zdecydowanie działa mój nastrój i wena, ale jak jej nie ma to potrafię nad jedną spędzić cały dzień, zniszczyć tonę papieru i nic :/ Innego dnia kartki sypią się jak z rękawa…

IMG_0750

Na szczęście nie często mam tego typu zamówienia i jeśli już się zdarzają to staram się je wykonać najlepiej jak tylko potrafię, czerpiąc przy tym 100% przyjemności. Co więcej, nie używam gotowych papierów, elementów, ponieważ to one zabijają we mnie kreatywność. Jeśli jednak posługuję się czymś gotowym to jest tego naprawdę niewiele (np.: dekory, które uwielbiam wykorzystywać nie tylko w kartkach).

No.1

IMG_0746

No.2

IMG_0780-2

Ściskam Was mocno.
Udanego dnia!

Złośliwość rzeczy martwych i choroba!

Dzisiaj już bez zaognionych emocji, pogodzona z kapryśnym losem oraz złośliwością rzeczy martwych, donoszę o poniesionych stratach w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy, które skutecznie uniemożliwiły nam niemal jakąkolwiek pracę. Sądzę, że się ze mną zgodzicie, że zepsute dwa laptopy, komputer i drukarka to trochę dużo jak na jeden raz, prawda? Wszystko to padło jeden po drugim, jakby się zmówiły!! Siłą rzeczy przez chwilę zostaliśmy bez działającego sprzętu i tym samym z narastającymi opóźnieniami w zamówieniach (bo wbrew założeniom pracy handmade, komputer jest dość często przeze mnie wykorzystywany). Jak by tego było mało, dopadła nas jeszcze choroba, która spotęgowała we mnie bezradność. Teraz się z tego śmieję, ale uwierzcie mi moja cierpliwość kilka dni temu osiągnęła zenitu… Ci, którzy mnie troszkę znają wiedzą o co chodzi ;) Nie cierpię poczucia zależności od tego typu rzeczy, a po naszych ostatnich doświadczeniach jeszcze bardziej!!

Nie było łatwo, ale daliśmy radę! Wprawdzie jeszcze nadrabiam stracony czas i wbrew wszystkiemu staram się działać w przyspieszonym tempie!! Jednak tym razem z nowym i oby niezawodnym komputerem – nie ma tego złego… ;)

Tymczasem kolejne rzeczy w tematyce ślubnej, ponieważ to one nadal zajmują dużą część ostatnich zamówień… Poniżej, drewniana skrzynka na koperty, zawieszki na alkohol i winietki dla Ani i Grzegorza..

IMG_0812

IMG_0800

IMG_0813

oraz dużo wcześniej zrealizowane dla Nich zaproszenia :)

04

02

Mam nadzieję, że już najgorsze za nami i teraz będzie tylko lepiej :) W końcu zła passa nie może trwać w nieskończoność, prawda?! ;)

Buziaki