Nowy etap

Kochani, czas ucieka nieubłaganie, a blog pokryła warstwa kurzu. To wszystko za sprawą dużych zmian, które mają miejsce w naszym życiu.. kiedyś obiecałam, że o tym będzie mowa w swoim czasie i to jest właśnie ten czas!

Wkrótce otwieramy upragnioną i długo wyczekiwaną Pracownię, w której chyba już całkowicie zatracimy się w twórczym szale i pracy ;) Zanim jednak pracownia nabrała formy, musieliśmy uporać się z niesprzyjającymi ku temu czynnikami. Lokal, który niebawem będziecie mogli odwiedzać wymagał ogromu pracy i cierpliwości. Kapryśność kilkudziesięciu metrów kwadratowych sukcesywnie dawkowała nam poczucie bezradności i niekończących się robót remontowych (którymi zajmowaliśmy się sami). Pracy było naprawdę dużo, ale udało się i teraz jest tak, jak chcieliśmy. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, ale i padnięci przez ogrom zajęć, (bo poza pracami remontowo – meblarskimi realizujemy też dla Was zamówienia ;))

W tej chwili przygotowujemy się na wspomniane już otwarcie!

05

03

W pracowni będzie można znaleźć nasze twory w postaci mebli nowych, jak i tych starych w nowym wcieleniu, zasłony, poduchy, dekoracje (w tym też te dedykowane) – jednym słowem, wszystko to co jesteśmy w stanie stworzyć własnymi rękoma. Znajdzie się tam również wyjątkowe miejsce dla.. taaa daaam.. farb do stylizacji mebli Chalk Paint by Annie Sloan. Dokładnie tak! Te niesamowicie efektowne farby będzie można u nas zakupić od ręki, bowiem Projektywni stali się oficjalnym dystrybutorem farb Chalk Paint. Już nie możemy się doczekać tych wszystkich twórczych zapaleńców, którzy przyjdą po piękne kolory od Annie Sloan :)

Untitled-1

11351194_10206678901237002_577793222586155340_n

W pracowni jeszcze pustki, ale lada dzień nasze mebelki i dekorację znajdą swoje miejsce, mam nadzieję, że tylko na chwilę :P

06

07

08

Farby, woski, książki i inne akcesoria rozpakowane jak gwiazdkowe prezenty :)

01

02

Dodatkowo wraz z nowym etapem naszej twórczości w końcu ruszymy ze sklepem on-line, jak również z aktywnością na FB i uwaga- Instagramie i Pintereście :) Obiecuję :P

Pewnie już zauważyliście, że przy okazji zmian odświeżyliśmy również logo. Niebawem podamy dokładną datę otwarcia :)

Nasze marzenia właśnie się spełniają…
Buziaki :*