O mnie

Mam na imię Justyna i jestem absolwentką studiów artystycznych. Ja i mój mąż  Ernest kochamy pracę twórczą, dlatego od kilku lat wspólnie pracujemy pod nazwą Projektywni, gdzie tworzymy różnego rodzaju projekty graficzne, filmy – animacje, strony www, itp. Jednak moją największą oraz najsilniejszą pasją i miłością jest tworzenie poza obszarem komputera. Malowanie, klejenie, wycinanie, szycie, przerabianie to tylko kilka z technik, które wykorzystuję w swoich projektach…

Projektywni Handmade to projekt z miłości do piękna rzeczy prostych, codziennych ale i do domu a właściwie do jego klimatu i wspomnień. Uwielbiam otaczać się rzeczami estetycznymi, pełnymi siły w swej materii. Shabby Chic, Vintage, stara Francja to klimaty, które są bliskie memu sercu :)

Wszelkie prace znajdujące się na blogu Projektywni Handmade są naszego autorstwa!

Dziękuję, że odwiedziliście ten blog, jak również za komentarze, które pozostawiliście! Mam nadzieję, że blog zainteresował i zainspirował Was na tyle, że od czasu do czasu zerkniecie na nasze realizacje i być może nabędziecie coś z naszej twórczości, tym samym zachęcając nas do dalszej kreatywnej pracy :)